Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Оголошення

Оголошення про конкурс

   Пологівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційної роботи виконавчого апарату Пологівської районної ради Запорізької області.
   Вимоги до претендентів:
- освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- знання державної мови, цивільного, трудового, бюджетного, земельного законодавства, договірної діяльності;
- вміння працювати на комп’ютері;
стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або на посадах в інших сферах управління не менш як 3 роки.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”. Документи надавати за адресою: 70608, м. Пологи, вул. Єдності, 32, каб. 303 (приймальня).
  Термін надання документів - 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті "Пологівські вісті". Додаткову інформацію щодо умов надання документів, функціональних обов’язків, умов оплати праці можна отримати за телефоном: 2-23-61.

Вівторок, 06 Жовтня 2020 16:51 | Переглядів: 55