Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Календар

« Травень 2021 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Депутатські фракції та групи

 

Депутатські   фракції   та   групи   Пологівської  районної   ради Запорізької області восьмого скликання


             
Депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

Криль Леонід Володимирович - голова депутатської фракції
Матвієнко Ярослав Олегович - заступник голови  депутатської фракції
  члени  депутатської фракції:
Костюк Елла Володимирівна  
Кошиль Павло Павлович  
Штанкевич Ірина Сергіївна  

Депутатська фракція "Наш край" 

Сніжко  Артур Ігорович- 

 

голова депутатської фракції

Сиваш Микола Володимирович-      

 

заступник голови  депутатської  фракції   
  члени  депутатської фракції:

Петренко Катерина Олександрівна

 

 

Попов Володимир Олександрович

 

 

 

 Депутатська фракція "ЗАПОРІЗЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПОРЯДОК"

Стасова Лариса Григорівна - 

                                                                                    

уповноважений представник депутатської фракції        
  члени депутатської фракції:

Бірюков Анатолій Павлович

 

 

Кулініч Віктор Володимирович

 

 

Олексієнко Андрій Володимирович

 

 

 

      Депутатська фракція "Регіональної організації Політичної партії "Опозиційний блок в Запорізькій області"

 

Захряпа Олександр Григорович-                          

 

уповноважений представник депутатської фракції      

 

 

члени депутатської фракції:

Алексеєнко Юрій Вікторович

 

 

Шаповал Валерій Дмитрович

 

 

 

Депутатська фракція  "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Деркач Олена Василівна - 

                                                                                    

голова депутатської фракції                                              

Стольніков Сергій Леонідович -

 

заступник голови депутатської фракції 
 

члени депутатської фракції: 

 

Єрмак Олександр Костянтинович

 

 

Кірієнко Олександр Олександрович

 

 

Коваленко Катерина Володимирівна

 

 

Кузнєцов Олег Олександрович

 

 

Мандрич Юрій Павлович

 

 

Поляк Віктор Олександрович

 

 

Татьяненко  Катерина Олександрівна

 

 

 

 Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Краснова Тетяна Федорівна-                               

 

уповноважений представник депутатської  фракції

  члени депутатської фракції:

Клешня Анатолій Григорович   

                               

 

Мітленко Юрій Валентинович

 

 

Наранович Віктор Анатолійович

 

 

Полянський Олександр Станіславович

 

 

 Депутатська фракція "СЛУГА  НАРОДУ"  

 

Скорук  Денис Станіславович-                          

 

  уповноважений   представник   депутатської   фракції
  члени  депутатської фракції:

Голод  Віталій Іванович

 

 

Лісаченко Алла Семенівна

 

 

Луценко Сергій Анатолійович

 

 

Пінчук  Ірина Вікторівна

 

 

Рябовол Людмила Дмитрівна