Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Депутатські фракції та групи

 

Депутатські   фракції   та   групи   Пологівської  районної   ради Запорізької області восьмого скликання


             
Депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

Криль Леонід Володимирович - голова депутатської фракції
Матвієнко Ярослав Олегович - заступник голови  депутатської фракції
  члени  депутатської фракції:
Костюк Елла Володимирівна  
Кошиль Павло Павлович  
Штанкевич Ірина Сергіївна  

Депутатська фракція "Наш край" 

Сніжко  Артур Ігорович- 

 

голова депутатської фракції

Сиваш Микола Володимирович-      

 

заступник голови  депутатської  фракції   
  члени  депутатської фракції:

Петренко Катерина Олександрівна

 

 

Попов Володимир Олександрович

 

 

 

 Депутатська фракція "ЗАПОРІЗЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПОРЯДОК"

Стасова Лариса Григорівна - 

                                                                                    

уповноважений представник депутатської фракції        
  члени депутатської фракції:

Бірюков Анатолій Павлович

 

 

Кулініч Віктор Володимирович

 

 

Олексієнко Андрій Володимирович

 

 

 

      Депутатська фракція "Регіональної організації Політичної партії "Опозиційний блок в Запорізькій області"

 

Захряпа Олександр Григорович-                          

 

уповноважений представник депутатської фракції      

 

 

члени депутатської фракції:

Алексеєнко Юрій Вікторович

 

 

Шаповал Валерій Дмитрович

 

 

 

Депутатська фракція  "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

Деркач Олена Василівна - 

                                                                                    

голова депутатської фракції                                              

Стольніков Сергій Леонідович -

 

заступник голови депутатської фракції 
 

члени депутатської фракції: 

 

Єрмак Олександр Костянтинович

 

 

Кірієнко Олександр Олександрович

 

 

Коваленко Катерина Володимирівна

 

 

Кузнєцов Олег Олександрович

 

 

Мандрич Юрій Павлович

 

 

Татьяненко  Катерина Олександрівна

 

 

 

 Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Краснова Тетяна Федорівна-                               

 

уповноважений представник депутатської  фракції

  члени депутатської фракції:

Клешня Анатолій Григорович   

                               

 

Мітленко Юрій Валентинович

 

 

Наранович Віктор Анатолійович

 

 

Полянський Олександр Станіславович

 

 

 Депутатська фракція "СЛУГА  НАРОДУ"  

 

Скорук  Денис Станіславович-                          

 

  уповноважений   представник   депутатської   фракції
  члени  депутатської фракції:

Голод  Віталій Іванович

 

 

Лісаченко Алла Семенівна

 

 

Луценко Сергій Анатолійович

 

 

Пінчук  Ірина Вікторівна

 

 

Рябовол Людмила Дмитрівна

 

 

 

Депутатська фракція Політичної партії "Європейська  Солідарність"

 

Хижук  Володимир Миколайович                                  уповноважений представник депутатської фракції                      
  члени депутатської фракції:
Глущенко Станіслав Анатолійович  
Коростельов Дмитро Юрійович  
Бойко Катерина Олександрівна