Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Склад постійних комісій Пологівської районної ради восьмого скликання

Постійні    комісії   Пологівської   районної   ради   Запорізької   області    восьмого скликання

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності,  законності, соціальних питань та гуманітарної політики

Попов Володимир Олександрович

голова комісії

Сиваш Микола Володимирович

заступник голови комісії

Рябовол Людмила Дмитрівна

секретар комісії

Єрмак Олександр Костянтинович

член комісії

Коваленко Катерина Володимирівна

член комісії

Кузнецов Олег Олександрович

член комісії

Кулініч Віктор Володимирович

член комісії

Луценко Сергій Анатолійович

член комісії

Матвієнко Ярослав Олегович

член комісії

Наранович Віктор Анатолійович

член комісії

Шаповал Валерій Дмитрович

член комісії

 

Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Деркач Олена Василівна

голова комісії

Скорук Денис Станіславович

заступник голови комісії

Костюк Елла Володимирівна

секретар комісії

Алексеєнко Юрій Вікторович

член комісії

Глущенко Станіслав Анатолійович

член комісії

Кірієнко Олександр Олександрович

член комісії

Клешня Анатолій Григорович

член комісії

Криль Леонід Володимирович

член комісії

Мітленко Юрій Валентинович

член комісії

Олексієнко Андрій Володимирович

член комісії

Татьяненко Катерина Олександрівна

член комісії

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, екології та природокористування

Кошиль Павло Павлович

голова комісії

 

заступник голови комісії

Штанкевич Ірина Сергіївна

секретар комісії

Бірюков Анатолій Павлович

член комісії

Бойко Катерина Олександрівна

член комісії

Мандрич Юрій Павлович

член комісії

Петренко Катерина Олександрівна

член комісії

Полянський Олександр Станіславович

член комісії

Сніжко Артур Ігорович

член комісії

Стольніков Сергій Леонідович

член комісії

 

Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та регуляторної політики

 Хижук Володимир Миколайович

голова комісії

 

заступник голови комісії

 Краснова Тетяна Федорівна

секретар комісії

Голод Віталій Іванович

член комісії

 Захряпа Олександр Григорович

член комісії

 Коростельов Дмитро Юрійович

член комісії

 Лісаченко Алла Семенівна

член комісії

 Стасова Лариса Григорівна

член комісії

 Пінчук Ірина Вікторівна

член комісії