Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Пленарне засідання 45-ї позачергової сесії районної ради

   6 грудня депутати районної ради зібрались на засідання сорок п’ятої позачергової сесії. Спочатку вони опрацювали на спільному засіданні постійних комісій районної ради питання запропоновані до проєкту порядку денного сорок п’ятої позачергової сесії та рекомендували їх до розгляду.
   В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Артур Крупський та його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, керівники комунальних підприємств та установ, представники засобів масової інформації.
   Перед початком роботи сесії голова районної ради Олександр Покутній представив загалу новопризначеного керівника Пологівського відділу поліції ГУ НП у Запорізькій області Олега Смирнова.
   Згодом депутати перейшли до розгляду питань, запропонованих до порядку денного засідання:
1. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями).
2. Про внесення змін до районної Програми поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на 2018-2020 роки (зі змінами та доповненнями).
3. Про затвердження передавального акта.
4. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селища Магедове Пологівського району.
5. Про внесення змін до рішень районної ради.
6. Про закріплення комунального майна.
7. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 №14 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями).
8. Про преміювання голови районної ради.
9. Про преміювання заступника голови районної ради.

   В результаті обговорення з усіх питань були ухвалені відповідні рішення. Згідно з чинним законодавством результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.Понеділок, 09 Грудня 2019 11:23 | Переглядів: 232