Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Постійні комісії районної ради опрацювали проєкт районного бюджету на 2020 рік

   18 грудня депутати Пологівської районної ради активно працювали у складі профільних постійних комісій в ході підготовки до пленарного засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі депутатських комісій взяли участь голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Клименко, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Півень, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.
   Головними питаннями порядку денного засідань були проєкт програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2020 рік і проєкт районного бюджету на 2020 рік.
  Депутати розглянули всі питання, включені до проєкту порядку денного сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання:
1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2020 рік.
2. Про районну Програму підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2020 рік.
3. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016-2020 роки( із змінами та доповненнями).
4. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності напрямків охорони здоров’я у Пологівському районі на 2015-2020 роки.
5. Про внесення змін до районної Програми «Шкільний автобус» на 2020 рік.
6. Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств Пологівської районної ради на 2019 рік.
7. Про районний бюджет на 2020 рік.
8. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Пологівська БЛІЛ» Пологівської районної ради Запорізької області.
9. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Пологівська БЛІЛ» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік.
10. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Пологівський ЦПМСД» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік.
11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Григорівка Пологівського району Запорізької області.
12. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Покутньому О.П.
13. Про структуру та штатний розпис виконавчого апарату Пологівської районної ради.
14. Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради у 2020 році.
15. Про план роботи Пологівської районної ради на І півріччя 2020 року.
   Згідно з висновками постійних комісій було рекомендовано виключити з проєкту порядку денного сесії районної ради питання про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств Пологівської районної ради на 2019 рік та включити до порядку денного і розгляду на пленарному засіданні сорок шостої сесії додаткові питання, а саме:
1. Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Пологівської районної ради Запорізької області на 2019 рік.
2. Про передачу майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району Запорізької області.
3. Про внесення змін до рішення районної ради.
4. Про внесення змін до районної Програми поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на 2018-2020 роки (зі змінами та доповненнями)
5. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Пологівська друкарня» Пологівської районної ради Запорізької області.

   По завершенню обговорення загалом до проєкту порядку денного включено 19 питань, які рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні сорок шостої сесії районної ради.
   На спільному засіданні постійних комісій з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту депутати заслухали інформацію Пологівської районної державної адміністрації про виконання рішення районної ради від 13.06.2019 №2 «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Пологівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років».
   Також депутати районної ради розглянули та затвердили плани роботи постійних комісій на І півріччя 2020 року.Четвер, 19 Грудня 2019 11:19 | Переглядів: 305