Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Святкові урочистості з нагоди міжнародного жіночого дня – 8 Березня

   4 березня у Пологівському центрі культури та дозвілля «Гірник» відбувся урочистий захід з нагоди міжнародного жіночого дня. Представниць прекрасної статі вітали голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступник міського голови Сергій Колісник, радник голови районної ради Михайло Малиш. Вони висловили вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажали міцного здоров’я, жіночого щастя, родинної злагоди, любові, добра та віри в краще майбутнє.
   Під час свята за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди міжнародного жіночого дня 8 Березня найуспішніших жінок району відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради та міської ради.
 Після нагородження усі присутні мали змогу насолодитися концертом за участю аматорів сцени, вокалістів та хореографічних колективів. Доброзичлива атмосфера у залі та прекрасний концерт сприяли гарному настрою і позитивним емоціям напередодні свята 8 Березня.Середа, 04 Березня 2020 13:32 | Переглядів: 199