Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відвідали ветеранів війни, учасників бойових дій за місцем проживання

    Традиційно, напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування відвідують ветеранів та інвалідів війни. Голова районної ради Олександр Покутній разом з радником Михайлом Малишем відвідали за місцем проживання учасника бойових дій Галибу Андрія Петровича, вручили йому святковий подарунок та висловили вдячність за те, що гідно пройшли крізь спалахи вогняних років і повернувшись, самовідданою працею розбудовували державу для наступних поколінь. Також побажали ветерану міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою та ще багато щедрих літ прожити у повазі близьких та рідних.
   Це по-справжньому особливі дні для покоління, яке на власному досвіді відчуло і роки війни, і довгі роки відбудови країни після фашистської навали. На жаль, час не підвладний людині, і з року в рік ветеранів Другої світової війни стає все менше. Низько вклоняємось кожному з них та закликаємо всіх мешканців району не залишатись осторонь своїх рідних та близьких, шанувати подвиги ветеранів, не забувати про їх добробут та цінувати кожну мить, проведену поруч з ними.

 Четвер, 07 Травня 2020 14:22 | Переглядів: 1559