Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Покладанням квітів на Пологівщині відзначили 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

    День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – ми завжди вдячні й пам’ятаємо тих, хто ціною власного життя подарував нам мир. Мільйони українців загинули в тій війні, в країні не має родини, яку б оминула та страшна біда.
   Щороку ми вклоняємося та покладаємо квіти до обелісків, меморіалів та пам’ятників. Але в цьому році через всесвітню пандемію коронавірусу всі масові заходи скасовані аби не допустити великої кількості захворювань.
   Дотримуючись карантинних обмежень голова районної ради Олександр Покутній, голова райдержадміністрації Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко, депутати місцевих рад, представники ветеранських організацій, учасники АТО, священнослужителі поклали квіти до братської могили радянських воїнів. Пам’ять про загиблих у роки війни присутні вшанували хвилиною мовчання.
   Низький уклін усім, хто пройшов крізь полум’я боїв, страждань, смерть та гіркоту поразок, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста й села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком мужності та мудрості, щирої віри у щасливе майбутнє.Вівторок, 12 Травня 2020 08:24 | Переглядів: 1477