Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

     21 листопада у День Гідності та Свободи ми разом з усією країною віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.
    Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
    Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
   Ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій землі, розбудовувати сильну державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.
   Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Слава Україні!

    Голова районної ради    Олександр Покутній.П'ятниця, 20 Листопада 2020 14:34 | Переглядів: 75