Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Засідання постійних комісій

  18 березня в сесійній залі районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики.
  А 20 березня відбулося спільне засідання двох комісій – з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.
  У засіданнях комісій, окрім її членів, взяли участь: голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, керівництво райдержадміністрації та міської ради, начальники і спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.
  На порядок денний виносились та розглядалися наступні питання:
1. Про ліквідацію юридичної особи комунальна установа «Пологівська залізнична лікарня» Пологівської районної ради Запорізької області шляхом припинення.
2. Про створення комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області.
3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік.
4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями).
5. Про внесення змін та доповнень до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016-2020 роки (із змінами та доповненнями).
6. Про внесення змін до районної Програми розвитку цивільного захисту в Пологівському районі на 2018-2021 роки.
7. Про внесення змін та доповнень до районної Програми «Шкільний автобус» на 2019 рік.
8. Про втрату чинності рішень Пологівської районної ради Запорізької області.
9. Про внесення змін до Комплексної районної Програми «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).
10. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки.
11. Про внесення змін до районної Програми «Репродуктивне здоров’я нації» у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
12. Про внесення змін до Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
13. Про внесення змін до районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, венеричних захворювань, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, венеричні захворювання в Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами).
14. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності напрямків охорони здоров’я у Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами та доповненнями).
15. Про внесення змін до районної Програми розвитку донорства крові та її компонентів у Пологівському районі на 2019-2023 роки.
16. Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 - 2020 роки (зі змінами та доповненнями).
17. Про внесення змін до Порядку та умов надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, депутатами Пологівської районної ради та головою Пологівської райдержадміністрації.
18. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету, які виділяються для фінансової підтримки Пологівської районної організації ветеранів України.
19. Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Пологівського району залізничним транспортом загального користування приміського та дальнього сполучення на 2019 рік з районного бюджету.
20. Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування у Пологівському районі на 2019 рік з районного бюджету.
21. Про затвердження Порядку відшкодування витрат підприємствам зв'язку за надані послуги пільговим категоріям населення Пологівського району на 2019 рік з районного бюджету.
22. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
23. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 2018 рік.
24. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».
25. Про внесення змін до рішення Пологівської районної ради від 21.12.2018 року № 48 «Про вартість медичних оглядів комунальної установи Пологівська центральна районна лікарня Пологівської районної ради Запорізької області».
26. Про Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району Запорізької області.
27. Про передачу комунального майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада Запорізької області.
28. Про безоплатну передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району у комунальну власність територіальної громади міста Пологи Запорізької області.
29. Про звіти депутатів Пологівської районної ради сьомого скликання за 2018 рік перед виборцями.
30. Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради у 2019 році.
31. Про преміювання голови районної ради та заступника голови районної ради у 2019 році.
32. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Пологівський інклюзивно-ресурсний центр» Пологівської районної ради Запорізької області.
33. Про звернення депутатів Пологівської районної ради Запорізької області до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України С.Новака та голови Запорізької обласної державної адміністрації К.Бриля щодо фінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту доріг загального користування Пологівського району Запорізької області.
  Розглянуті депутатами на засіданнях проекти рішень рекомендовано винести на розгляд на пленарному засіданні чергової сесії, яке відбудеться 21 березня поточного року.
  По завершенню члени постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та члени постійної комісії з питань промислової політики,бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад провели окремі засідання, де заслухали звіти доповідачів щодо виконання районних програм за 2018 рік. За рекомендацією профільних постійних комісій програми, які закінчили термін дії у 2018 році, запропоновано зняти з контролю.

 Четвер, 21 Березня 2019 08:13 | Переглядів: 127