Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Позачергова сесія Пологівської районної ради

  10 травня депутатський корпус Пологівської районної ради зібрався на позачергове пленарне засідання сесії.
  Перед початком пленарного засідання сесії заступник голови районної ради Ігор Шевченко вручив Почесні грамоти депутатам районної ради Петру Баньку та Анатолію Бірюкову, які посіли почесні перші місця з шахів та шашок під час Спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Спартакіада відбулася 16 квітня поточного року і проводилася на базі Пологівської дитячо-юнацької спортивної школи.
  Потім головуючий на засіданні надав слово для виступу начальнику Токмацької місцевої прокуратури Наталії Бондаренко, яка прозвітувала про результати діяльності Токмацької місцевої прокуратури на території Пологівського району за 2018 рік та початок 2019 року. Доповідач навела статистичні цифри, детально розповіла про коло повноважень прокуратури. Після виступу керівнику прокуратури було поставлено запитання про підстави для проведення обшуку у приміщеннях громадян і на поставлене запитання надано компетентну відповідь.
  По завершенню дискусії депутатський корпус районної ради перейшов до розгляду питань порядку денного позачергової  сесії.
  На засіданні відповідними рішеннями були затверджені внесення змін до діючих програм – Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік, Програми з підвищення рівня енергоефективності Пологівського району на 2016-2020 роки, районної Програми забезпечення територіальної оборони Пологівського району Запорізької області на 2018-2022 роки, Комплексної районної Програми «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки, Програми підготовки та проведення місцевих виборів на 2018-2019 роки.
  Наступним рішенням депутати надали дозвіл на оренду приміщень (проводження стоку дії договорів) для розміщення установ і організацій, які ці приміщення вже орендували до цього часу – це КП «Господар» і КУ «Пологівський районний організаційно-методичний центр», діагностична лабораторія «Діасервіс».
  Також були внесені зміни та доповнення до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік», яким затвердили перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету за підсумками чотирьох місяців у розмірі 4 252 028 грн.
  Виділено 32 890 грн. для проведення навчальних зборів в рамках фінансування районної Програми забезпечення територіальної оборони Пологівського району Запорізької області на 2018-2022 роки, 1 300 000 грн. – для КП «Господар» на виконання заходу районної програми розвитку освіти з метою організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти у ІІ півріччі поточного року.
  У галузі охорони здоров’я для КНП «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та КП «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» виділено кошти для часткового забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення в рамках фінансування діючих програм у сумі 450 000 грн.
  Для проведення поточного ремонту поліклінічного відділення затверджено 198 000 грн. і 300 000 грн. на оплату праці з нарахуваннями для КУ «Пологівська залізнична лікарня».
  Для відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації затверджено 1 187 633 грн. для сплати за послуги Інтернету та послуги зв’язку, послуги вивезення сміття, оплати за електроенергію, проведення першочергових поточних ремонтів в закладах загальної середньої освіти, 130 000 грн. - для придбання комп’ютерної техніки для КУ «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат», 85 012 грн. - для капітального ремонту приміщення КУ «Семенівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», 161 074 грн. – для проведення капітального ремонту спортивної зали КУ «Вербівська загальноосвітня школа I-III ступенів» тощо.
  На виконання заходів районної Комплексної програми розвитку культури Пологівського району на 2018-2022 роки виділено 329 220 грн.
  Для сплати за електропостачання КДНЗ ясла-садок «Росинка» Новоселівської сільської ради на Програму соціально-економічного та культурного розвитку передбачено 50 000 грн.
  У звʼязку з проведенням виборів 30 червня поточного року на Програму підготовки та проведення місцевих виборів на 2018-2019 роки виділено 40 000 грн., а також 219 000 грн. на Програму поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на 2018-2020 роки для проведення ремонту даху КП «Пологівська друкарня».
  Своїм рішенням депутатський корпус затвердив 215 000 грн. субвенції з бюджету Гуляйпільського району для КНП «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», а також затвердив додаткові кошторисні призначення за рахунок бюджету сільських територій і здійснив перерозподіл бюджетних призначень загального та спеціального фондів між головними розпорядниками та розпорядниками нижчого рівня районного бюджету.

 субота, 11 Травня 2019 14:05 | Переглядів: 373