Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Спільні засідання постійних комісій районної ради

  15 червня в сесійній залі районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики.
  А 16 червня відбулося спільне засідання інших двох комісій – з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.
  У засіданнях комісій, окрім її членів, взяли участь: голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, заступники голови райдержадміністрації, начальники і спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.
На порядок денний виносились та розглядалися наступні питання:
1. Про дострокове припинення повноважень депутата Пологівської районної ради Запорізької області сьомого скликання Цихмистра Д.В.
2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік (зі змінами та доповненнями).
3. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями).
4. Про внесення доповнень до районної Програми «Питна вода на 2012-2020 роки» (зі змінами).
5. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту на 2018 – 2020 роки (із змінами та доповненнями).
6. Про внесення змін до Комплексної районної Програми «Діти. Сім’я. Перспектива» на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).
7. Про внесення змін до Програми поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на 2018-2020 роки (зі змінами).
8. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 №14 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями).
9. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Пологівська друкарня» Пологівської районної ради Запорізької області.
10. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи Пологівський районний будинок культури Пологівської районної ради Запорізької області.
11. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Пологівський районний краєзнавчий музей» Пологівської районної ради Запорізької області.
12. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Пологівська центральна районна бібліотека» Пологівської районної ради Запорізької області.
13. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Пологівський районний організаційно-методичний центр» Пологівської районної ради Запорізької області».
14. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Пологівська районна дитяча школа мистецтв» Пологівської районної ради Запорізької області.
15. Про оренду майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада Запорізької області.
16. Про внесення змін до рішення районної ради від 13.06.2019 року №21 «Про припинення комунального підприємства «Центральна районна аптека №39» Пологівської районної ради шляхом ліквідації».
17. Про зміни та доповнення до рішення районної ради від 21.03.2019 №30 «Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради у 2019 році».
  Розглянуті депутатами на засіданнях проекти рішень рекомендовано винести для розгляду на пленарному засіданні позачергової сесії, яке відбудеться 18 липня поточного року.Середа, 17 Липня 2019 15:30 | Переглядів: 117