Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Новини

Депутати Пологівської районної ради опрацювали у комісіях питання, які плануються винести на розгляд 41-ї позачергової сесії районної ради

    20 серпня відбулися спільні засідання профільних постійних комісій районної ради, у яких взяли участь голова районної ради О.Покутній, перший заступник голови райдержадміністрації А.Клименко, заступник голови райдержадміністрації І.Півень, начальники відділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.
   Депутати розглянули питання, що плануються до розгляду на пленарному засіданні сорок першої позачергової сесії районної ради:
    1. Про визнання повноважень депутатів Пологівської районної ради сьомого скликання.
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік (зі змінами та доповненнями).
  3. Про внесення змін до районної Програми розвитку та забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області на 2019 рік.
  4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 №14 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями).
  5. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району Запорізької області.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.2015 № 3 «Про обрання постійних комісій Пологівської районної ради».
  7. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.04.2016 №19 «Про Президію Пологівської районної ради Запорізької області».
  8. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.03.2016 №18 «Про закріплення депутатів Пологівської районної ради сьомого скликання за міською та сільськими радами району».
   Після обговорення питань порядку денного члени постійних комісій прийняли відповідні рекомендації про винесення проектів рішень з зазначених питань на розгляд пленарного засідання сорок першої позачергової сесії районної ради, яке відбудеться 22 серпня 2019 року.Вівторок, 20 Серпня 2019 14:09 | Переглядів: 168