Офіційний сайт Пологівської районної ради Запорізької області

Оголошення

Пологівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

   Пологівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату Пологівської районної ради Запорізької області.
   Вимоги до претендентів:
- освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- вільне володіння державною мовою;
- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або на посадах в інших сферах управління не менше 2-х років.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції». Документи надавати за адресою: 70608, м. Пологи, вул. Єдності, 32, каб. 402.
  Термін подання документів - 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. Додаткову інформацію щодо умов надання документів, функціональних обов’язків, умов оплати праці можна отримати за телефоном: 5-00-19.

 

Понеділок, 03 Лютого 2020 09:46 | Переглядів: 139